Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte slevu na ubytování v penzionu Mlýn. Vyhrává každá správná odpověď.

Soutěžíte o slevu 37% na ubytování v penzionu Mlýn s polopenzí a degustací vína, 4 dny (3 noci) za cenu 2900,- (původní cena 4600,- sleva je tedy 37 %). Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína v tradičním sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku. Komu se nebude chtít pěšky, po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou. Kromě ubytování, polopenze, poukazu k vinaři pro 2 osoby, máte ještě půjčení kol po celou dobu pobytu zdarma. Soutěžit můžete do vyčerpání sta výher, nebo do 31.5.2014.

Ještě jednou shrnuto, v ceně balíčku na který můžete vyhrát slevu je:

  • Ubytování pro 2 osoby
  • Polopenze pro oba po dobu pobytu (snídaně formou švédských stolů, večeře formou výběru z menu)
  • 2x vstupenka k místnímu vinaři na degustaci vína (7 vzorků)
  • V ceně je zapůjčení kol po celou dobu pobytu (nutná rezervace předem)
  • Wifi připojení ve všech prostorách zdarma
  • Parkování zdarma
  • Zapůjčení dětské postýlky včetně lůžkovin, nočníku a jídelní stoličky zdarma

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě, ve Velkých Bílovicích. Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí v Česku a najdete ji nedaleko Lednicko-valtického areálu, který je zapsán na seznamu UNESCO. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Zodpovězte soutěžní otázku a za správnou odpověď získáte slevu na ubytování. Soutěž pořádáme prostřednictvím Facebooku a tam také můžete odpovídat.

ZDE NAJDETE SOUŤĚŽ

Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku. Součástí penzionu je i restaurace a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení na terase. Tipy na výlet v okolí najdete na stránce https://www.pensionmlyn.eu/doporucujeme/

Dodatečné info:

  • Děti do 3 let zdarma, další děti po telefonické domluvě
  • Poplatek za domácího mazlíčka 100 Kč/noc

Možnost individuálně dojednat pobyt pro větší skupinu lidí, nebo firmu na telefonu +420 606 741 107.
Doporučujeme si co nejdříve ověřit dostupnost a pobyt si rezervovat. Každému výherci bude zaslán voucher, na kterém jsou všechny informace.

Čeština