Půjčujeme kola
12.7.2011

Ubytování Jižní Morava

Jižní Morava je již dlouhá léta jednou z turisticky nejoblíbenějších lokalit České Republiky. Tento malebný vinařský kraj je protkán hustou síti cyklostezek, která každoročně láká obrovské zástupy milovníků cyklistiky a vína. Ale na své si tu samozřejmě přijdou také ti, mezi jejichž koníčky patří zejména návštěvy známých historických památek. Jižní Morava má zkrátka co nabídnout téměř komukoliv. Pokud budete hledat ubytování Jižní Morava, hledejte v Bílovicích.

Pokud hledáte příjemné ubytování v samém srdci Jižní Moravy, které je co by kamenem dohodil od těch nejvýznamnějších turistických lákadel této oblasti, pak je vhodnou základnou pro vaše výpravy příjemný Pension Mlýn. Pokud budete hledat ideální výchozí bod pro vaše výlety do okolí, ubytování Velké Bílovice, potažmo Pension Mlýn je sázka na jistotu. Podrobné informace o ubytovacích kapacitách, cenách a zkrátka všem podstatném, včetně kontaktů, naleznete na internetových stránkách Pensionu Mlýn.

Kromě samotného ubytování je součásti budovy Pensionu Mlýn také kvalitní restaurace, jejíž nabídku stálých jídel čas od času obohatí nejrůznější akce, jako jsou například myslivecké hody a mnoho dalšího. Podrobné informace o nabídce jídel, otevírací době a jiné důležité informace najdete rovněž na naší internetové adrese www.pensionmlyn.eu.

Oblast kolem Velkých Bílovic je také proslulá svými folklórními slavnostmi, které rozhodně stojí za to shlédnout. Kromě tradičních hodů se jedná o neméně populární vinobraní a další zajímavé akce, které uspokojí milovníky dobrého vína, rodiny s dětmi, zkrátka opravdu všechny.

Turistické cíle, které byste při návštěvě Jižní Moravy zajisté neměli vynechat a které máte z Velkých Bílovic skutečně na dosah ruky, zastupují například Lednicko-valtický areál, jeskyně Na Turoldu, vodní nádrž Nové Mlýny, známé Pavlovské Vrchy a mnoho, mnoho dalšího.

 

Čeština