Notice: Funkce wpdb::prepare nebyla použita správným způsobem. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 4.8.3.) in /home/domains/pensionmlyn.eu/web/public/wp-includes/functions.php on line 4139
Ubytování – Penzion Mlýn, ubytování Velké Bílovice

Ubytování Velké Bílovice

Velice se omlouváme, ale během každoroční akce Ze sklepa do sklepa, máme již plně obsazeno.


Penzion Mlýn najdete na okraji obce Velké Bílovice, Jižní Morava. Penzion najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na Jižní Moravě. Od ubytování je pár minut od náměstí, autobusového nádraží a obchodů které jsou soustředěny v centru. Součástí ubytování je WiFi připojení k internetu ve všech prostorách. Můžete využít soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro hosty restaurace a ubytované zdarma. Pokud patříte k milovníkům cykloturistiky máme pro vás úschovnu kol. V blízkosti penzionu Mlýn jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště.

Velké Bílovice

Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí v České republice a viniční svahy ji obklopují ze všech stran.

Ubytování je v těsné blízkosti mnoha turisticky nejzajímavějších míst Jižní Moravy. Nedaleko je například Lednicko-valtického areálu, dominantní Pálava a Pavlovské vrchy. Během příjemné procházky ve vinohradech můžete navštívit jeden z mnoha vinných sklípků, ve kterých vás místní vinaři vždy rádi uvítají a pozvou vás k ochutnávce dobrého moravského vína. Díky stále živému folklóru mají Velké Bílovice své kouzlo, které k této oblasti neodmyslitelně patří. Penzion Mlýn je vhodný jak pro všechny kteří hledají příjemné ubytování za příznivé ceny. Mohou se zde ubytovat jednotlivci, páry, rodiny s dětmi, milovníci cykloturistiky, ale i osoby na služební cestě.

Aktuálně jsme kapacitu rozšířili o sedm pokojů a apartmán (100m2 pro 4-6 osob). Ubytování v penzionu Mlýn je vhodné i pro autobusové zájezdy (celý autobus ubytujeme ve dvoulůžkových pokojích) a cestovní kanceláře. Celková kapacita ubytování je nyní 70 míst.

Další novinkou je vlastní vinný sklípek, s možností řízené degustace.

Nově jsme pro vás připravili půjčovnu kol. K dispozici je dvacet horských kol k zapůjčení. Další informace na stránce Půjčujeme kola.


Ceník ubytování


Pokoje s vlastním soc. zařízením 10x dvoulůžkový 9x dvoulůžkový * 2x třílůžkový 2x jednolůžkový 1x apartmán
Za osobu při plném obsazení 430,- 430,- 430,- 500,-
Za osobu při obsazení pokoje jednou osobou 550,- 550,- 550,- 550,-
Cena za celý apartmán (pro 4 osoby) 1800,-
Dítě od 3 do 10 let (děti do 3 let zdarma) 250,- 250,- 250,- 250,-
Snídaně / snídaně pro ubytované hosty 100,- / 70,-
* možnost přistýlky

*Uvedené ceny jsou včetně DPH
*Změna ceny vyhrazena


Při odstoupení od smlouvy, zrušení předchozí závazné rezervace a potvrzené objednávce, bude účtován stornopoplatek ve výši:
  • 14 - 8 dnů před nástupem 40% z ceny služby
  • 7 - 4 dny před nástupem 60% z ceny služby
  • 3 - 1 dny před nástupem 100% z ceny služby
Termín příjezdu je vždy možné změnit bez účtování stornopoplatků.

Zdarma k zapůjčení dětská postýlka včetně lůžkovin, nočník a jídelní stolička.

Na e-maily odpovídáme do 24 hodin, v případě rychlé odpovědi volejte na tel.recepce 515 531 837 nebo p. Brůček 777 115 874.

Virtuální prohlídka


Fotogalerie ubytování
Rezervační formulář


Datum příjezdu:

Počet osob:

Váš email (vyžadováno):

Doplňující informace:


Čeština